Sortiment

Krátké dodací lhůty

Základem této výkonnosti jsou trvalé skladové zásoby více než 82.000 různých dílů. K tomu patří také zkušený a angažovaný personál. S jeho odbornou znalostí a ochotou poskytovat služby za jakékoli situace zabezpečuje rychlou a kvalifikovanou pomoc.

Požadované díly ihned k dispozici

Zejména prospěšné jsou servisní moduly jako „kanban a konsignační sklad“. Tyto služby pro zákazníky jsou přizpůsobené Vašim potřebám a přesně synchronizované s Vašimi výrobními procesy. 

Kanban a konsignační sklad

Kanban sklady lze vést rovněž jako konsignační sklady. To znamená, že díly zůstávají nejprve ve vlastnictví HANSA-FLEX a stávají se nákladovým faktorem teprve při odběru. Podle tohoto principu platíte vždy jen za to, co skutečně potřebujete.

Předvýroba

Předvýroba znamená přípravu k zamontování hotových souprav, které mohou zahrnovat kromě komponentů od HANSA-FLEX také díly od cizích dodavatelů.

Závod v závodě

Koncept „závodu v závodě“ umožňuje úplnou integraci služeb a produktů HANSA-FLEX do Vašich výrobních procesů – včetně eventuálního směnného provozu.

Fluidservice

75 procent všech tlakových kapalin je tak znečistěných, že jsou příčinou opotřebení, poruch a neplánovaných prostojů. Obdržíte rychlý a přesný rozbor stavu oleje každého stroje a individuální návrh k optimalizaci.

Pronájem hydraulické dílny

Nachází-li se staveniště na místech se slabou infrastrukturou, můžeme Vám nabídnout kompletně vybavený kontejner se vším, co Vaši montéři potřebují pro výrobu náhradních dílů.